Zakochani w Krakowie

Zakochani w Krakowie

Paź 19
Zakochani w Krakowie

Kraków to w zasadzie miasto studentów i to oni tworzą w tym miejscu ten bez porównania klimat, co więcej to centrum rozrywki i zabawy. Ale aczkolwiek nowoczesny duch unosi się nad miastem, zamierzchłe czasy i wielowiekowa przeszłość penetruje do głębi i jest obecna na nawet w Hucie.

Kraków to niezwykłe miasto, do którego powraca się wielokrotnie. To miasto jest cechą charakterystyczną naszej ojczyzny w Europie i na świecie. Sprawa jest bezdyskusyjna – to miejsce jest wyjątkowe.

Sam to zobacz

Kraków to piękne miasto

Aby się o tym przekonać, wystarczy przespacerować się najładniejszą trasą w Krakowie – Drogą Królewską, przebiegającą od Barbakanu na Wawel.

Kraków to najważniejszy ośrodek Małopolski. Leży na rozstajach znaczących połączeń kolejowych i samochodowych. Nie sposób więc tu nie dotrzeć z każdego zakamarka Polski, a także z Europy dzięki Międzynarodowemu Portowi Lotniczemu w Balicach. Wyjątkowa aura naszego miasta pociąga jak magnes, przede wszystkim odczuwalne to jest na ogromnym Rynku, tym samym każdy turysta powraca tu niejednokrotnie, a z każdą wizytą dostrzega coś nowego.